Radca Prawny i Doradca Restrukturyzacyjny Mariusz Turek

Kilka słów o mnie

Jestem Absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Legitymuje się wpisem na liście radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych z siedzibą w Opolu, w której to izbie odbyłem aplikację radcowską.

Współpracuje z wieloma wiodącymi kancelariami w województwie śląskim, małopolskim i lubelskim, jak również na stałe zajmuje się obsługą prawną spółek i przedsiębiorstw.

Posiadam bogate, wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, jak i osób indywidualnych.

Moją domeną jest prawo spółek handlowych, prawo gospodarcze i zobowiązania, prawo odszkodowań oraz egzekucja wierzytelności. Doradzam przedsiębiorcom głównie związanym z budownictwem i handlem materiałami budowlanymi. Dodatkowo interesuję się restrukturyzacją przedsiębiorstw oraz zagadnieniami prawa upadłościowego.

Od 2020 r. wykonuję także zawód Doradcy Restrukturyzacyjnego pełniąc funkcję Syndyka, Doradcy Sądowego, Zarządcy, Nadzorcy podmiotów gospodarczych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jak również funkcję Syndyka Masy Upadłości dla osób fizycznych (konsumentów).

Spośród języków obcych biegle posługuje się językiem angielski. Czas wolny poświęcam na sport, rodzinę oraz na pracę dla Stowarzyszenia Aktywizacja Małej Społeczności, gdzie społecznie pomagam osobom z małych miejscowości.

Radca Prawny Mariusz Turek